Certina damarmbandsur i 18 k vitguld

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

9 000 SEK

CERTINA, damur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuell, mineralglas, krans med briljantslipade diamanter, 0,24 ct, diameter 16,5 mm, längd ca 165 mm, vitk ca 32,2 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor

663181

2019-07-23