Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEDALJONG, silver, guillocherad emalj, stämplad St. Petersburg, Ryssland, äggformat hänge med gömma samt dekor av krona, invändigt förgylld, höjd ca 30 mm, vikt 13 g
663191
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här