Medaljong silver emalj Ryssland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJONG, silver, guillocherad emalj, stämplad St. Petersburg, Ryssland, äggformat hänge med gömma samt dekor av krona, invändigt förgylld, höjd ca 30 mm, vikt 13 g

663191

2019-07-23