Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, runt, höjd 70, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor à 55 cm vardera medföljer
CITES-INTYG finns
Bruksslitage
663198
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här