Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 3+5, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek resp betsat lövträ, skuren dekor, stoppad rygg och sits, ljus klädsel, sitthöjd ca

En skadad stol medföljer, senare klädsel och stoppning, klädsel delvis med skador

663199

2019-07-18