Skrin silver Holland
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SKRIN, 1800-talets senare del, silver, rokokostil, dekor med figurscener, på lejontasssar, med hänkel, spår av invändig förgyllning, exportstämplad Holland, höjd 5,5, längd 15,5x7,5 cm, vikt 280 g
663210
2019-08-04