Skrin silver Holland

Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland
Skrin silver Holland

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SKRIN, 1800-talets senare del, silver, rokokostil, dekor med figurscener, på lejontasssar, med hänkel, spår av invändig förgyllning, exportstämplad Holland, höjd 5,5, längd 15,5x7,5 cm, vikt 280 g

663210

2019-08-04