Superellips
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, licenstillverkat av Fritz Hansen, Danmark, skiva fanerad i björk, spännben av förkromat stål, etikettmärkt, höjd ca 72 cm, 120x80 cm
Smärre slitage, repor
663211
2019-08-19