Punchmuggar jubileumsmynt mm. silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 1 par, Hanau, engelska importstämplar Berthold Muller London 1894, PUNCHMUGGAR, 4+1, SÅSSNIPA, KOMPOTTSKED, SOCKERSTRÖARSKED, SPRÄTTARE, 2 st, JUBILEUMSMYNT, 5 st, 200 kr, Kung CarlXVI Gustaf 50 år, silvervikt 650 g
Slitage
663221
2019-08-04