Punchmuggar jubileumsmynt mm. silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 1 par, Hanau, engelska importstämplar Berthold Muller London 1894, PUNCHMUGGAR, 4+1, SÅSSNIPA, KOMPOTTSKED, SOCKERSTRÖARSKED, SPRÄTTARE, 2 st, JUBILEUMSMYNT, 5 st, 200 kr, Kung CarlXVI Gustaf 50 år, silvervikt 650 g

Slitage

663221

2019-08-04