Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, valnötsfanér, 1960-tal, fyra dörrar, bokomliggande hyllplan och utdragslådor, ca 174x44 cm, höjd 80 cm

Lättare bruksslitage, nycklar finns

663224

2019-07-18