Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

MATGRUPP, 6 dlr, valnötsfanér/mörkbetsad björk, 1960-tal, bestående av bord med 1 iläggsskiva á ca 42 cm, fyra spjälstolar samt spegel, bordet höjd ca 73 cm, 151x83 cm

Sedvanligt bruksslitage, repor och märken

663226

2019-07-18