Bandula Fernando batik

Bandula Fernando batik
Bandula Fernando batik
Bandula Fernando batik
Bandula Fernando batik
Bandula Fernando batik
Bandula Fernando batik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANDULA FERNANDO, (Sri Lanka, verksam 19/2000-tal), Motiv av en krigare och en jungfru, signerad ´´Bandula´´, batik på bomullstyg, höjd ca 128x68 cm

Bruksslitage

663233

2019-07-20