Matsalsbord 1800-tal
2019-07-30
663244
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, biedermeier, björkfanér, höjd ca 80, diameter ca 125 cm
åldersrelaterat slitage, lagningar, extraben fastlimmade