Wilfredo Lam litografi

Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982), Figurkomposition, signerad Wi Lam, E.A, färglitografi, ca 48x62 cm

663278

2019-07-18