Algot Erikson vas Rörstrand 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALGOT ERIKSON (1968-1937): vas, porslin, jugend, Rörstand, dekor med fjärilar, signerad AE, numrerad 8548, höjd 28 cm

663279

2019-07-19