Börge Mogensen & Grete Meyer skåp

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN & GRETE MEYER, "´Boligens byggeskabe", sekretär, 2 delad, furu samt gråmålad, höjd 242, 136x34 cm

Sockel med skador, bruksslitage

663303

2019-07-19