Valfrid Nelson oljemålning

Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALFRID NELSON (1849-1930) Hamnbild, signerad och daterad Valfrid Nelson 1887, olja på pannå, 69x98 cm

663310

2019-07-19