Byrå gustaviansk stil Carl Löfving & Söner
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, ca höjd 80, 111x48 cm, citesintyg och nyckel finns
Citesintyg och nyckel finns
663313
2019-07-19