Byrå gustaviansk stil Carl Löfving & Söner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, ca höjd 80, 111x48 cm, citesintyg och nyckel finns

Citesintyg och nyckel finns

663313

2019-07-19