Windsorstolar
2019-07-19
663329
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, "Windsor", 2 st., 18/1900-tal, svarvade ben, sitthöjd ca 40-44 cm
Slitage, lagningar