Windsorstolar

Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, "Windsor", 2 st., 18/1900-tal, svarvade ben, sitthöjd ca 40-44 cm

Slitage, lagningar

663329

2019-07-19