Karmstol Windsor

Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor
Karmstol Windsor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, "Windsor", ek, England, 18/1900-tal, svarvade ben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, smärre avslag

663345

2019-07-19