Tallrikar Fornasetti

Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti
Tallrikar Fornasetti

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

PIERO FORNASETTI, "Astro Labio", tallrikar, 4 st, porslin, Hutschenreuther, numrerade 2/ 4/ 7/ 12, diameter ca 26,5 cm

Glasyrslitage

663349

2019-07-22