Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
PIERO FORNASETTI, "Astro Labio", tallrikar, 4 st, porslin, Hutschenreuther, numrerade 2/ 4/ 7/ 12, diameter ca 26,5 cm
Glasyrslitage
663349
2019-07-22