Lars Norrman 2 litografier
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): 2 färglitografier, "Det första kallbadet, Frankrike" samt "Du kommer väl igen, Mexiko", signerade Lars Norrman, 359/360, färglitografi, bildstorlek ca 75x55 cm
Lösa blad, mindre veck vid kanter
663357
2019-07-19