Lars Norrman 2 litografier

Lars Norrman 2 litografier
Lars Norrman 2 litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): 2 färglitografier, "Det första kallbadet, Frankrike" samt "Du kommer väl igen, Mexiko", signerade Lars Norrman, 359/360, färglitografi, bildstorlek ca 75x55 cm

Lösa blad, mindre veck vid kanter

663357

2019-07-19