5 färglitografier av Lars Norrman
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): 5 färglitografier, samtliga signerade och numrerade, färglitografi, bildstorlek ca 75x36 samt en 80x36 cm
Lösa blad, 1 med omfattande smuts, mindre veck vid kanter
663358
2019-07-19