Bruno Mathsson "Maria Flap"
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, formgivningsår 1968, fanérat i masurbjörk, underrede i bok, brännmärkt, höjd ca 72, bredd 110, total längd 280
Bruksslitage, fanerresningar
663378
2019-07-19