Folke Ohlsson fåtölj

Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtölj, 1962, Bodafors, teak, brännstämplad, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, repor

663385

2019-07-29