Folke Ohlsson soffbord/ matbord
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKE OHLSSON, soffbord/matbord, "Sesam", 1950/60-tal, Bra Bohag, Tingströms, fanérad i teak med ekstomme, höj- och sänkbart, med utfällbar skiva, höjd ca 56-71 cm, längd 130x56+56+56 cm
Brukslitage, märken, repor
663386
2019-07-29