Folke Ohlsson soffbord/ matbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord/matbord, "Sesam", 1950/60-tal, Bra Bohag, Tingströms, fanérad i teak med ekstomme, höj- och sänkbart, med utfällbar skiva, höjd ca 56-71 cm, längd 130x56+56+56 cm

Brukslitage, märken, repor

663386

2019-07-29