Sven Palmqvist ´´Rhapsoday´´ servisdelar

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SVEN PALMQVIST, "Grå Rhapsody", servisdelar, 59 dlr., Orrefors, i grå glasmassa, bestående av: 11 vitvinsglas, 12 starkvinsglas, 12 likörglas, 11 snapsglas, 13 selterglas, delvis etikettmärkta, höjd ca 8-15.5 cm

En selterglas med en mindre nagg, bruksslitage

663388

2019-08-02