Rosenthal ´´Pompadour´´ kaffeservis
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, 27 dlr, porslin med blomdekor, bestående av: 12 koppar och fat, 12 assietter, gräddkanna, sockerskål med lock samt kaffekanna, höjd ca 23 cm
En kaffekopp med en nagg samt lagning, bruksslitage
663389
2019-07-29