Rosenthal ´´Pompadour´´ kaffeservis

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, 27 dlr, porslin med blomdekor, bestående av: 12 koppar och fat, 12 assietter, gräddkanna, sockerskål med lock samt kaffekanna, höjd ca 23 cm

En kaffekopp med en nagg samt lagning, bruksslitage

663389

2019-07-29