Thonet stolar

Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THONET, stolar, 4 st, etikettmärkta, 1900-talets sista kvartal, modellnummer, 0106, svartlackade, sitthöjd ca 46

Smärre slitage

663391

2019-07-19