Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, räfflade dörrar, beslag i mässing, höjd ca 76, 130x44 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar

663407

2019-07-19