Piedestal med ytterfoder

Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, 1900-talets andra hälft, vit glaserade, med uddig dekor, totalhöjd ca 57 cm

Bruksslitage, ställvis krackelyr på glasyr

663408

2019-07-20