Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, 1900-talets andra hälft, vit glaserade, med uddig dekor, totalhöjd ca 57 cm
Bruksslitage, ställvis krackelyr på glasyr
663408
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här