Jakthorn
Closed
2019-07-19
663419
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
JAKTHORN, 1900-talets andra hälft, mässing med dekorativa snoddar, längd ca 27 cm
Slitage,