Carl Kylberg blyerts

Carl Kylberg blyerts
Carl Kylberg blyerts
Carl Kylberg blyerts
Carl Kylberg blyerts

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskapskomposition, stämpelsignerad, blyerts, ca 14x17 cm

Proveniens: Konstnärens familj till 2019

663420

2019-07-19