Vas
Closed
2019-07-19
663421
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Rörstand, 1900-talets börja, kristallinisk glasyr, höjd ca 22 cm
Botten med tillverknings nagg