Tvättbalja koppar

Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTBALJA, koppar, 1900-talets början/första hälft, med hänklar, diameter ca 58, höjd 38 cm

Slitage

663432

2019-07-19