Zenith herrfickur i 18 k guld
Closed
2019-07-19
663438
| Sold for | 10 500 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ZENITH, fickur, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 232454, diameter 51 mm, vikt ca 93 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor