Tissot damarmbandsur i 14 k guld med länk i 18 k

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TISSOT, damur, 14 k guld, 1960-tal, manuell, safirglas, integrerad länk i 18 k guld, längd ca 165 mm, diameter 16 mm, vikt ca 18,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboett med repor

663443

2019-07-22