Anders Lundqvist såsskål

Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål
Anders Lundqvist såsskål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS LUNDQVIST, såsskål på fat, silver, Stockholm 1836,invändigt förgylld, höjd 9,5, diameter (skål) 17 cm, vikt ca 590 g

Smärre repor

663463

2019-07-22