Matbord i riopalisander

Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander
Matbord i riopalisander

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, omkring 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, stomme i riopalisander, citesintyg medföljer höjd ca 75, 140x100 samt 2 iläggsskivor à 55 cm

Bruksslitage, smärre fläckar på bordskiva

663475

2019-07-22