Matbord i riopalisander
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, omkring 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, stomme i riopalisander, citesintyg medföljer höjd ca 75, 140x100 samt 2 iläggsskivor à 55 cm
Bruksslitage, smärre fläckar på bordskiva
663475
2019-07-22