Lampbord med stenskiva

Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva
Lampbord med stenskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, 1900-talets första hälft, bordsskiva i sten, svängda ben, totalhöjd 165, diameter ca 55 cm

Gammal el, bruksslitage

663499

2019-07-22