Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, omgjord för el, mässing, brännare märkt "Hinks & Sons", höjd med skärm ca 150 cm
Omarbetad för el, smärre bucklor
663500
2019-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här