Pastoralt landskap oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Pastoralt lanskap med figurer, otydligt signerad, olja på duk, ca 52x77 cm

Krackeleringar

663521

2019-07-29