Randi Fischer akvarell

Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell
Randi Fischer akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RANDI FISCHER (1920-1997): Skeppsbrott, signerad och daterad Randi Fischer -45, akvarell, ca 31x22 cm

Skadat glas

663522

2019-07-29