Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

12 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, Tyskland, intarsiadekor, fanerat med bl.a. valnöt och valnötsrot, invändigt med hyllplan, höjd ca 180, 139x57 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat

663526

2019-07-27