Klubbat för:
9 600 SEK
12 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, Tyskland, intarsiadekor, fanerat med bl.a. valnöt och valnötsrot, invändigt med hyllplan, höjd ca 180, 139x57 cm, nyckel finns
Slitage, renoverat
663526
2019-07-27