Kai Kristiansen & Aksel Kjersgaard hallmöbel
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAI KRISTIANSEN & AKSEL KJERSGAARD, hallmöbel, Odder, Danmark, bestående av byrå samt. spegel, bägge med stomme i massiv teak, spegeln stämplad Odder, byråns höjd ca 58 cm, yttermått ca 85x32 cm, spegelns mått ca 105x44 cm
Smärre slitage
663538
2019-07-22