Kai Kristiansen & Aksel Kjersgaard hallmöbel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAI KRISTIANSEN & AKSEL KJERSGAARD, hallmöbel, Odder, Danmark, bestående av byrå samt. spegel, bägge med stomme i massiv teak, spegeln stämplad Odder, byråns höjd ca 58 cm, yttermått ca 85x32 cm, spegelns mått ca 105x44 cm

Smärre slitage

663538

2019-07-22